AIM Components
9 components

AIM M10-D3100
| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M10-D3100 |
| Axes | 6 |

AIM M1200-D3765
| Type | Heavy-Duty Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M1200-D3765 |
| Axes | 7 |

AIM M2000-D4000
| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M2000-D4000 |
| Axes | 7 |
| Payload | 1200 kg |
| Reach | 3734 mm |
| Repeatability | 0.18 mm |
| Weight | 8600 kg |

AIM M2400-D3760
| Type | Heavy-Duty Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M2400-D3760 |
| Axes | 7 |

AIM M25-D1830
| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M25-D1830 |
| Axes | 6 |

AIM M500-D3100
| Type | Heavy-Duty Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M500-D3100 |
| Axes | 7 |

AIM M6-D1200
| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M6-D1200 |
| Axes | 6 |

AIM M8-D950
| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M8-D950 |
| Axes | 6 |

AIM M800-D2850
| Type | Heavy-Duty Industrial Robot |
| Manufacturer | AIM |
| Model | M800-D2850 |
| Axes | 7 |