
| Type | Fixed object |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB Large Electric Cabinet |

| Type | Fixed object |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB Medium Electric Cabinet |

| Type | Fixed object |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB Old Small Control Cabinet |

| Type | Fixed object |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB Small Electric Cabinet |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB04S-580 |
| Axes | 6 |
| Payload | 4 kg |
| Reach | 580 mm |
| Repeatability | 0.02 mm |
| Weight | 27 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB10S-740 |
| Axes | 6 |
| Payload | 10 kg |
| Reach | 740 mm |
| Repeatability | 0.02 mm |
| Weight | 45 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB10S-920 |
| Axes | 6 |
| Payload | 10 kg |
| Reach | 920 mm |
| Repeatability | 0.02 mm |
| Weight | 47 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB180-3200 |
| Axes | 6 |
| Payload | 180 kg |
| Reach | 3200 mm |
| Repeatability | 0.06 mm |
| Weight | 1300 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB20-2100 |
| Axes | 6 |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB210-2650 |
| Axes | 6 |
| Payload | 210 kg |
| Reach | 2650 mm |
| Repeatability | 0.06 mm |
| Weight | 1240 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB280-2650 |
| Axes | 6 |
| Payload | 280 kg |
| Reach | 2650 mm |
| Repeatability | 0.06 mm |
| Weight | 1240 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB35-1870 |
| Axes | 6 |
| Payload | 35 kg |
| Reach | 1870 mm |
| Repeatability | 0.03 mm |
| Weight | 260 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MB45-1870 |
| Axes | 6 |
| Payload | 45 kg |
| Reach | 1870 mm |
| Repeatability | 0.03 mm |
| Weight | 286 kg |

| Type | Fixed object |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR Medium Electric Cabinet |

| Type | Fixed object |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR Small Electric Cabinet |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR07S-930 |
| Axes | 6 |
| Payload | 7 kg |
| Reach | 930 mm |
| Repeatability | 0.050 mm |
| Weight | 40 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR08-1840 |
| Axes | 6 |
| Payload | 8 kg |
| Reach | 1840 mm |
| Repeatability | 0.050 mm |
| Weight | 180 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR10L-2050 |
| Axes | 6 |
| Payload | 10 kg |
| Reach | 2050 mm |
| Repeatability | 0.080 mm |
| Weight | 80 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR10Z-1440 |
| Axes | 6 |
| Payload | 10 kg |
| Reach | 1440 mm |
| Repeatability | 0.050 mm |
| Weight | 60 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR12-2010 |
| Axes | 6 |
| Payload | 12 kg |
| Reach | 2010 mm |
| Repeatability | 0.050 mm |
| Weight | 60 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR12Z-1550 |
| Axes | 6 |
| Payload | 10 kg |
| Reach | 1440 mm |
| Repeatability | 0.050 mm |
| Weight | 60 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR20-1800 |
| Axes | 6 |
| Payload | 20 kg |
| Reach | 1800 mm |
| Repeatability | 0.050 mm |
| Weight | 280 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR20E-1840 |
| Axes | 6 |
| Payload | 20 kg |
| Reach | 1840 mm |
| Repeatability | 0.080 mm |
| Weight | 80 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR25ED |
| Axes | 6 |
| Payload | 25 kg |
| Reach | 1700 mm |
| Repeatability | 0.08 mm |
| Weight | 283 kg |

| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | MOKA |
| Model | MR30-1700 |
| Axes | 6 |
| Payload | 30 kg |
| Reach | 1700 mm |
| Repeatability | 0.080 mm |
| Weight | 80 kg |