SPINOGY Components
4 components

SPINOGY X30-F-HSK40
| Type | End effector |
| Manufacturer | SPINOGY |
| Model | X30-F-HSK40 |
| Weight | 12,7 kg |

SPINOGY X30-F-SK30
| Type | End effector |
| Manufacturer | SPINOGY |
| Model | X30-F-SK30 |
| Weight | 12,7 kg |

SPINOGY X30-L-HSK40
| Type | End effector |
| Manufacturer | SPINOGY |
| Model | X30-L-HSK40 |
| Weight | 13,3 kg |

SPINOGY X30-L-SK30
| Type | End effector |
| Manufacturer | SPINOGY |
| Model | X30-L-SK30 |
| Weight | 13,3 kg |