INOVANCE Components
2 components

INOVANCE 01741041-WXSTEP_B00(IR-R10-140S-INT-3D)-EN
| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | INOVANCE |
| Model | IR-R10-140S |
| Axes | 6 |
| Payload | 10 kg |
| Reach | 1422 mm |
| Repeatability | 0.05 mm |
| Weight | 130 kg |

INOVANCE IR-R25-178S5
| Type | Industrial Robot |
| Manufacturer | INOVANCE |
| Model | IR-R25-178S5 |
| Axes | 6 |
| Payload | 25 kg |
| Reach | 1783 mm |
| Repeatability | 0.03 mm |
| Weight | 255 kg |